MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11984127
nr 1198 4127
Stolar
12 st, nyrenässans. Tillverkade i Piteå 40-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:05:27
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr